Léto se blíží, už máš letní boty CROCS?

Léto se blíží, už máš letní boty CROCS?

Ranní mrazíky a velké výkyvy počasí máme už snad za sebou, a začíná pro mnoho z nás příjemné letní počasí. Školáci se již určitě radují z blížících se prázdnin, kdy všechny povinnosti hodí za hlavu a budou se věnovat aktivitám, které si na dlouhé volno naplánovali. Pro ještě lepší prožití velkolepích dobrodružství mají boty Crocs mnoho tématických letních novinek. Ale také dospělí mají z blížícího se léta radost. Posedět s přáteli u táboráku, dát si kávu nebo nějaký drink pod širým nebem, relaxovat, výletovat a absorbovat všechny sluneční paprsky, které dodájí neskutečnou energii. I dospělí si v nabídce botů Crocs přijdou na své. Zrelaxujte své tělo, ale i chodidla.

Všechny nabídky jedinečné obuvy Crocs naleznete na našem webu www.flipflop.cz poté stačí již jen vybrat danou katergorii a úžít si už tak nevšední zážitky o to lépe.

Mnoho z Vás se také chystá ať už autem, autobusem, vlakem či letadlem na zasloužilý odpočinek za mořem, nebo za poznáním naší krásné a bohaté země.

Za celý tým "FlipFlop" Vám přejeme příjemnou, ničím nerušenou cestu, plno zážitků, spousty nových poznání, kamarádů a hlavně odpočinku.