Články

Jak pečovat o boty Crocs

Jak pečovat o boty Crocs

Víte, jak správně pečovat o obuv Crocs? Zde je pár tipů, jak na to:)

Pro základní péči o obuv Crocs stačí díky materiálu Croslite pouze navlhčená houbička s vodou nebo lze použít speciální čistící houbu s leštidlem Crocs Butter. Další speciální péči o obuv provádějte přípravky určené přímo pro tuto obuv. Na skvrny doporučujeme použít čistící pěnu Crocs Clean, lesk a přirozenou "ochranu" obuvi dodá krém na boty Crocs Cream a pro impregnaci a ochranu nástřikem používejte sprej Crocs Proof.


Léto se blíží, už máš letní boty CROCS?

Léto se blíží, už máš letní boty CROCS?

Ranní mrazíky a velké výkyvy počasí máme už snad za sebou, a začíná pro mnoho z nás příjemné letní počasí. Školáci se již určitě radují z  blížících se prázdnin, kdy všechny povinnosti hodí za hlavu a budou se věnovat aktivitám, které si na dlouhé volno naplánovali.


Nová kolekce jaro/léto

Nová kolekce jaro/léto

S přicházející jarní či letní sezónou spousta z nás přemýšlí jak ulevit, nebo co nejméně zatěžovat chodidla po náročném zimním období, kdy byly nohy v jednom kuse v uzavřeném prostředí. Představujeme Vám jedinečnou nabídku Crocs, ať jde už o klasické dřeváky, elegantní či sportovní baleríny, mokasíny, půvabné žabky či stylové holínky a nebo prach obyčejné nazouváky, které Vám pomohou zrealizovat Vaši myšlenku a zrelaxovat či oddechnout Vašim chodidlům.

Všechny věkové kategorie, odlišné typy lidí ale i děti si přijdou rozhodně na své. Velký výběr modelů s jedinečně barevným, elegantním či sportovním designem nemá konkurenci. U mnoha dětských modelů zaujmou svítící prvky spojené s designem různých postaviček z oblíbených animovaných pohádek, díky kterým bude den Vašich dětí neobyčejně zábavný. Proto neváhejte, rozklikněte naši nabídku a my Vám zaručíme, že si rozhodně vyberete podle svého gusta a teplé slunné, ale i deštivé dny budou s boty Crocs i tak příjemné.


Podzimní Crocs

Podzimní Crocs
Stromy již pokrývá nepatrné množství listů a vítáme předposlední měsíc tohoto roku, listopad. A ani v listopadu Vás neochudíme o skvělou dávku inspirace s boty Crocs! Výčet podzimních trendů je poměrně rozsáhlý.

Znovu do školních lavic v přezůvkách Crocs

Znovu do školních lavic v přezůvkách Crocs
Prázdniny utekly jako voda a máme před sebou nový školní rok. Některé děti se do školy těší, hlavně ty, které jdou do první třídy, druhé by je alespoň o měsíc prodloužily. Rodiče si ovšem krapek oddychnou. Teď ale nastává náročný čas pro všechny. Rodiče musí připravit své děti do školy.

Jak vybrat správnou velikost Crocs?

Jak vybrat správnou velikost Crocs?

Krásné Vánoce

Krásné Vánoce

Vánoční čas už nám klepe na dveře a venku nám vše pokryl bílý snížek. Děti stavějí sněhuláky a dělají andělíčky. A i když Martin nepřijel na bílém koni, i tak jsme se přeci jen dočkali! Blíží se nám konec prosince a také konec roku 2016 a ani teď Vás nenecháme na holičkách. Pokud už se Vám nechce péct vánoční cukroví a chcete se místo toho podívat na něco jiného vánočního, zkuste třeba ozdobit vánoční stromeček! To je totiž ten nejkrásnější pocit, když se rodina sejde a užívá si vánoční pohodu při zdobení. Nebo co takhle vyrazit na vánoční trhy? Nevynechat stánky plné vánočního zboží, jako jsou ozdoby, dárečky, pozornosti a něco k snědku – například trdelník. A v čem jiném vyrazit, než v našich botách CROCS! Naše boty zvládnou i tu největší zimu a zahřejí Vás. Boty CROCS totiž v zimě musí něco vydržet! A když se budete toulat po trzích nebo jen stát a dívat se na rozsvícení vánočního stromečku – nikdy Vás nezklamou. Zimní boty značky CROCS pečují o pohodlí a zdraví vašich nohou. U našich bot Vám zaručujeme vysokou kvalitu a spokojenost. Tak na co ještě čekáte? Pokud vyrážíte někam ven, do sněhu či do mrazu tak jsou naše boty jednoznačná volba. Jestli-že boty CROCS ještě nemáte a chtěli byste, rádi Vám se vším poradíme!

Za celý tým flipflop bychom Vám chtěli popřát krásné a pohodové prožití Vánoc, hodně dárečků pod stromečkem, lásky a zdraví. A pozor na kosti z kapra! :):):)