Články

Jak pečovat o boty Crocs

Jak pečovat o boty Crocs

Víte, jak správně pečovat o obuv Crocs? Zde je pár tipů, jak na to:)

Pro základní péči o obuv Crocs stačí díky materiálu Croslite pouze navlhčená houbička s vodou nebo lze použít speciální čistící houbu s leštidlem Crocs Butter. Další speciální péči o obuv provádějte přípravky určené přímo pro tuto obuv. Na skvrny doporučujeme použít čistící pěnu Crocs Clean, lesk a přirozenou "ochranu" obuvi dodá krém na boty Crocs Cream a pro impregnaci a ochranu nástřikem používejte sprej Crocs Proof.


Jak vybrat správnou velikost Crocs?

Jak vybrat správnou velikost Crocs?

Krásné Vánoce

Krásné Vánoce

Vánoční čas už nám klepe na dveře a venku nám vše pokryl bílý snížek. Děti stavějí sněhuláky a dělají andělíčky. A i když Martin nepřijel na bílém koni, i tak jsme se přeci jen dočkali! Blíží se nám konec prosince a také konec roku 2016 a ani teď Vás nenecháme na holičkách. Pokud už se Vám nechce péct vánoční cukroví a chcete se místo toho podívat na něco jiného vánočního, zkuste třeba ozdobit vánoční stromeček! To je totiž ten nejkrásnější pocit, když se rodina sejde a užívá si vánoční pohodu při zdobení. Nebo co takhle vyrazit na vánoční trhy? Nevynechat stánky plné vánočního zboží, jako jsou ozdoby, dárečky, pozornosti a něco k snědku – například trdelník. A v čem jiném vyrazit, než v našich botách CROCS! Naše boty zvládnou i tu největší zimu a zahřejí Vás. Boty CROCS totiž v zimě musí něco vydržet! A když se budete toulat po trzích nebo jen stát a dívat se na rozsvícení vánočního stromečku – nikdy Vás nezklamou. Zimní boty značky CROCS pečují o pohodlí a zdraví vašich nohou. U našich bot Vám zaručujeme vysokou kvalitu a spokojenost. Tak na co ještě čekáte? Pokud vyrážíte někam ven, do sněhu či do mrazu tak jsou naše boty jednoznačná volba. Jestli-že boty CROCS ještě nemáte a chtěli byste, rádi Vám se vším poradíme!

Za celý tým flipflop bychom Vám chtěli popřát krásné a pohodové prožití Vánoc, hodně dárečků pod stromečkem, lásky a zdraví. A pozor na kosti z kapra! :):):)


Léto se blíží, už máš letní boty CROCS?

Léto se blíží, už máš letní boty CROCS?

Ranní mrazíky a velké výkyvy počasí máme už snad za sebou, a začíná pro mnoho z nás příjemné letní počasí. Školáci se již určitě radují z  blížících se prázdnin, kdy všechny povinnosti hodí za hlavu a budou se věnovat aktivitám, které si na dlouhé volno naplánovali.


Nová kolekce jaro/léto

Nová kolekce jaro/léto

S přicházející jarní či letní sezónou spousta z nás přemýšlí jak ulevit, nebo co nejméně zatěžovat chodidla po náročném zimním období, kdy byly nohy v jednom kuse v uzavřeném prostředí. Představujeme Vám jedinečnou nabídku Crocs, ať jde už o klasické dřeváky, elegantní či sportovní baleríny, mokasíny, půvabné žabky či stylové holínky a nebo prach obyčejné nazouváky, které Vám pomohou zrealizovat Vaši myšlenku a zrelaxovat či oddechnout Vašim chodidlům.

Všechny věkové kategorie, odlišné typy lidí ale i děti si přijdou rozhodně na své. Velký výběr modelů s jedinečně barevným, elegantním či sportovním designem nemá konkurenci. U mnoha dětských modelů zaujmou svítící prvky spojené s designem různých postaviček z oblíbených animovaných pohádek, díky kterým bude den Vašich dětí neobyčejně zábavný. Proto neváhejte, rozklikněte naši nabídku a my Vám zaručíme, že si rozhodně vyberete podle svého gusta a teplé slunné, ale i deštivé dny budou s boty Crocs i tak příjemné.


Podzimní Crocs

Podzimní Crocs
Stromy již pokrývá nepatrné množství listů a vítáme předposlední měsíc tohoto roku, listopad. A ani v listopadu Vás neochudíme o skvělou dávku inspirace s boty Crocs! Výčet podzimních trendů je poměrně rozsáhlý.

Znovu do školních lavic v přezůvkách Crocs

Znovu do školních lavic v přezůvkách Crocs
Prázdniny utekly jako voda a máme před sebou nový školní rok. Některé děti se do školy těší, hlavně ty, které jdou do první třídy, druhé by je alespoň o měsíc prodloužily. Rodiče si ovšem krapek oddychnou. Teď ale nastává náročný čas pro všechny. Rodiče musí připravit své děti do školy.