Městská a volnočasová obuv

-10 %
Společenská obuv Klartex dámská

Společenská obuv Klartex dámská

1 750 Kčod 1 590 Kč
BlackBlueRed
Výprodej
-61 %
TREK Lisa

TREK Lisa

TREK Lisa je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort, jelikož se jedná o kotníkový městský styl boty. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk ve výši 3 %. Model Lisa obsahuje 11 % zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. TREK Lisa má krásnou tmavě červenou barvu, která se hodí opravdu k všemu. Svršek je z broušené kůže. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
3 199 Kčod 1 250 Kč
BlackBlack/Black
Výprodej
-67 %
TREK Sport

TREK Sport

TREK Sport je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort, jelikož se jedná o kotníkový městský styl boty. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk v výši 3%. Model Sport obsahuje 11% zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. TREK Sport má krásnou barvu s kombinací bíle nebo černé podražky, bota je elegantní s sportovním duchem. Svršek je z broušené kůže. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
2 999 Kčod 999 Kč
Black/BlackDark Brown/BlackRaspberry pinkBrown/White
Speciální nabídka
Výprodej
-11 %
TREK Super Damské

TREK Super Damské

Jak na trek, outdoor, tak na normální denní nošení po městě Každé město má svůj zdroj hrdosti. Představte si obuv značky Trek. TREK znamená cestu. Každý z nás má tu vlastní. Vyrábíme cestu k úspěchu, k novým výškám a cílům, za něž stojí zato bojovat. Naším posláním je poskytovat lidem svobodu a pohodlí bez ohledu na přírodní podmínky. Našim cílem je vyrábět kvalitní obuv, která respektuje nejlepší tradice zpracování obuvi. Obuv Trek je vyrobena z materiálů vyrobených v Rusku. Jedná se o vysoce kvalitní obuv vyrobenou z jednodílné originální kůže, která má tloušťku 2,0 mm a vodotěsnou membránou Weatherproof. Podle testů je embosovaná protiskluzová podešev z termoplastu (TPE) charakterizovaná odolností proti mrazu do 50 stupňů a má vysoký koeficient tření. Zpevněná pata a špička, stejně jako vyztužující prvky na bocích bot poskytují dodatečnou ochranu chodidla. Hypoalergenní, antibakteriální a anatomická vnitřní stélka zachovává teplo a pohodlí.
1 999 Kčod 1 799 Kč
GreenGarnet/WhiteRed/WhiteWhite/WhiteYellow
Výprodej
Speciální nabídka
-51 %
TREK Parklady

TREK Parklady

TREK Parklady je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort, jelikož se jedná o městský styl boty. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk ve výši 3 %. Model Park obsahuje 11 % zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. TREK Parklady má krásnou barvu, tato bota se opravdu nedá přehlédnout, vypadá naprosto skvěle. Svršek je z broušené nebo hladké kůže. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
2 999 Kčod 1 499 Kč
Dark Purplish Red/WhiteMild Red/WhiteDark Brown/Dark Purple GreyDark GrayCoffee/Dark GrayPurplish Red/WhiteMild Purplish Red/WhiteMidnightBlue/GrayCoffeeBlack/Black
Výprodej
-67 %
TREK Golf

TREK Golf

TREK Golf je nízký model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort, jelikož se jedná o klasicky městský styl boty. TREK Golf má krásnou barvu, která zaujme opravdu každého. Svršek je z hladké nebo broušeně kůže. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
2 699 Kčod 899 Kč
Gray Brown/BlackLight Brown/WhiteMidnightBlue/GrayDark Purplish Red/Brown/BlackCoffee/Dark GrayOrange/Brown/WhiteDark Purplish Red/Dark Brown/WhitePurplish red/Black
Výprodej
-69 %
TREK Sprint

TREK Sprint

TREK Sprint je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort, jelikož se jedná o kotníkový městský styl boty. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk v výši 3%. Model Srint obsahuje 11% zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. TREK Sprint má krásnou barvu a bota je elegantní s sportovním duchem. Svršek je z broušené nebo hladké kůže. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
3 199 Kčod 999 Kč