Dámské holínky Crocs

Dámské holínky Crocs jsou ultralehké a ortopedicky tvarované. Holínky jsou odpružené, podrážka protiskluzová, velmi dobře se nazouvají a vyzouvají. Díky nepromokavé materiálu Croslite™ zůstanou nohy neustále v suchu. Dámskéholínky Crocs Vám zaručí eleganci, funkčnost a pohodlí i v nepříznivém počasí.

-26 %
Crocs RainFloe Boot

Crocs RainFloe Boot

Crocs RainFloe Boot holínky si ihned zamilujete. Snadno se natahují, náplet po obvodu těsně přiléhá a nepropouští teplo. Komfortní, pohodlné a ultralehké.
2 399 Kčod 1 799 Kč
-21 %
Crocs Jaunt Shorty Boot

Crocs Jaunt Shorty Boot

Holínky Crocs Jaunt Shorty Boot jsou i do té největší louže. Hledáte ideálního společníka do podzimních blátivých dnů? Tak to je ON! Jsou to zkrátka holínky do nepohody!
1 199 Kčod 958 Kč
BerryBlackNavyGraphiteBluebellRaspberryLemonYellow
Crocs Freesail Rain Boot

Crocs Freesail Rain Boot

Holínky Crocs Freesail Rain Boot se budete cítit příjemně i za nepříznivého počasí. Boty jsou díky použitému materiálu nesmírně pohodlné. Hladký, štíhlý tvar Vaše nohy jedinečně vyzdvihne!
od 1 420 Kč
NavyLemon
-15 %
Crocs Freesail Shorty RainBoot

Crocs Freesail Shorty RainBoot

1 590 Kčod 1 359 Kč
NavyBerryBlackLemon
Crocs Freesail Chelsea Boot W

Crocs Freesail Chelsea Boot W

Mračná obloha pro vás nemusí být příčinou zamračeného výrazu. Trendy chelsea boty rozjasní vaši tvář nejen svým vzhledem, ale také báječnou funkčností: Lehce do nich vklouznete, protáhnete je pár loužemi a jakmile dorazíte ze sychravé ulice, vmžiku je vyčistít ...
od 1 420 Kč
Black/BlackDark Camo GreenNavy/FloralGarnet