Dámské holínky Crocs

Dámské holínky Crocs jsou ultralehké a ortopedicky tvarované. Holínky jsou odpružené, podrážka protiskluzová, velmi dobře se nazouvají a vyzouvají. Díky nepromokavé materiálu Croslite™ zůstanou nohy neustále v suchu. Dámskéholínky Crocs Vám zaručí eleganci, funkčnost a pohodlí i v nepříznivém počasí.

Crocs Freesail Chelsea Boot W

Crocs Freesail Chelsea Boot W

Mračná obloha pro vás nemusí být příčinou zamračeného výrazu. Trendy chelsea boty rozjasní vaši tvář nejen svým vzhledem, ale také báječnou funkčností: Lehce do nich vklouznete, protáhnete je pár loužemi a jakmile dorazíte ze sychravé ulice, vmžiku je vyčistíte a vysušíte.&nbsp;<br /> <br /> * patentovaný materiál Croslite pro maximální lehkost a pohodlí<br /> * strečové pásy pro snadné nazouvání/vyzouvání<br /> * dvojí komfort: pěnové lůžko boty na pěnové podrážce z materiálu Croslite pro maximální lehkost a pohodlí
od 1 420 Kč
Black/BlackDark Camo GreenNavy/Floral
-15 %
Crocs Freesail Shorty RainBoot

Crocs Freesail Shorty RainBoot

Díky kotníčkovým holínkám Freesail Shorty RainBoot na rozdíl od většiny lidí pro vás nebude deštivé počasí příčinou mrzutosti. S lehkostí do nich vklouznete a s hlavou vrhůru se vydáte loužemi, do nichž budete mít chuť vskakovat jako dítě. Jakmile dorazíte do práce, vmžiku je vyčistíte a vysušíte, aniž byste se musela přezouvat: Jsou to totiž boty nejen praktické, ale i krásné.
1 590 Kčod 1 359 Kč
NavyBerryBlackLemon
-13 %
Crocs Freesail Rain Boot

Crocs Freesail Rain Boot

Holínky Crocs Freesail Rain Boot se budete cítit příjemně i za nepříznivého počasí. Boty jsou díky použitému materiálu nesmírně pohodlné. Hladký, štíhlý tvar Vaše nohy jedinečně vyzdvihne!
1 620 Kčod 1 420 Kč
NavyLemon