Outdoorová obuv

-69 %
TREK Stone

TREK Stone

TREK Stone je klasický model nízké tenisky vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort a funkčnost. Z modelů pro outdoor je to teniska s ochranným okopem. TREK Stone má krásnou černou barvu s červenými nebo modrými doplňky, která je naprosto univerzální. Svršek je z broušené kůže. Podle testů je embosovaná protiskluzová podešev z termoplastu (TPE) charakterizovaná odolností proti mrazu do 50 stupňů a má vysoký koeficient tření. Zpevněná pata a špička, stejně jako vyztužující prvky na bocích bot poskytují dodatečnou ochranu chodidla. Hypoalergenní, antibakteriální a anatomická vnitřní stélka zachovává teplo a pohodlí.
2 999 Kčod 950 Kč
Black/BlueBlack/Red
TREK Hiking

TREK Hiking

TREK Hiking je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort a hlavně funkčnost, jelikož se jedná o model, který se používá do těžkého terénu. Z modelů pro outdoor je to vysoký kotník bez ochranného okopu. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk ve výši 3 %. Model Hiking obsahuje 11 % zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. TREK Hiking má barvu, která velice krásná na noze. Svršek je z broušené nebo hladké kůže. Model Hiking je konstruován do teplot až –25 stupňů Celsia. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
od 1 499 Kč
Dark GrayOrange/BlackDark Gray/BlackGray Brown/BrownBlack/Dark GrayLight BrownPurple-black/Dark GrayBrown
-58 %
TREK Turist

TREK Turist

TREK Turist je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort a hlavně funkčnost, jelikož se jedná o model, který se používá do těžkého terénu. Z modelů pro outdoor je to vysoký kotník bez ochranného okopu. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk ve výši 3 %. Model Turist obsahuje 11 % zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. TREK Turist má barvu, která velice krásná na noze. Svršek je z broušené nebo hladké kůže. Model Turist je konstruován do teplot až –25 stupňů Celsia. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
3 499 Kčod 1 499 Kč
BlackBlack/BlackDark BrownLight BrownDark Brown/BlackDark OliveBlack/ CharcoalDark Gray Navy
-54 %
TREK Andes

TREK Andes

TREK Andes je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort a funkčnost, jelikož se jedná o model, který se používá do středně těžkého terénu. Z modelů pro outdoor je to nízký kotník bez ochranného okopu. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk ve výši 3 %. Model Andes obsahuje 11 % zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. TREK Andes na noze vypadá opravdu hezky. Svršek je z broušené nebo hladké kůže. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
3 199 Kčod 1 499 Kč
BlackBlack NavyBlack/BlueBrown/YellowDark BrownDark Purple GreyDark Purple Grey/YellowYellow/BrownBlack/RedBrown