Dámské sandály Crocs

Dámské sandály Crocs jsou super pohodlné, lehké, ortopedicky tvarované a komfortní.Zapomeňte na předsudky a štiplavé pohledy okolí. Dámské sandály Crocs představují dravost a odvážnost, jsou vhodné nejen k sportovnímu využití, ale také k běžnému nošení, a proto jsou tou nejlepší volbou pro celodenní využití na letní měsíce.

-30 %
Crocs ColorBlock Flat

Crocs ColorBlock Flat

Baleríny Crocs Color Block Flat jsou vhodné pro dny strávené s noblesou. Vyjimečné boty pro všední den jsou pokladem praktických a elegantních žen.
1 599 Kčod 1 120 Kč
Sea Foam/PearlStucco/GoldTropical Teal/Nautical Navy
-34 %
Crocs Really Sexi Sandal

Crocs Really Sexi Sandal

Sandály Crocs Really Sexi jsou vhodné pro dámy, které jsou rády středem pozornosti! Šmrncovní vzhled je líbivý, moderní a nikdy nevyjde z módy.
1 199 Kčod 799 Kč
-44 %
Crocs Anna Ankle Strap Sandal

Crocs Anna Ankle Strap Sandal

Sandály Crocs Anna Ankle Strap Sandal je obuv určená pro dámy, které rády pohodlí a eleganci i při sportovním využití. Zaručí pohodlí při malé, ale i při velké procházce či tůře.
1 769 Kčod 1 001 Kč
BlackNavy/Bijou Blue
-31 %
Crocs Isabella T-strap

Crocs Isabella T-strap

Sandály Crocs Isabella T-strap jsou ženštějším a elegantnějším provedením sandálů z kolekce Isabella. S každým krokem pocítíte ten vzdušný pocit svěžesti s jedinečným komfortem.
1 299 Kčod 899 Kč
CoralBlackBronzeOrange/Petal PinkBlue
-33 %
Crocs Isabella Sandal

Crocs Isabella Sandal

Sandály Crocs Isabella Sandal jsou vhodné pro milovníky otevřeného stylu, který je doplněný elegantními pásky v přední části. Sandály jsou vhodné pro formální ale i neformální využití.
1 620 Kčod 1 099 Kč
BlackBlack
-46 %
Crocs Leigh II Ankle Strap Wedge

Crocs Leigh II Ankle Strap Wedge

Sandály Crocs Leigh II Ankle Strap Wedge jsou pro milovnice klínku jasnou volbou. Sandály jsou druhou generací kolekce Leigh. Stejný střih ovšem obohacený o originální styl a komfort.
2 170 Kčod 1 182 Kč
Black/BlackTumbleweed/Espresso
Novinka
Tip
-7 %
CitiLane Roka Metallic Slp W

CitiLane Roka Metallic Slp W

1 789 Kčod 1 669 Kč
Silver MetallicRose Dust