Dětské baleríny Crocs

Dětské baleríny Crocs jsou pohodlné, veselé a "hravé". Díky materiálu Croslite™ , který je tvarovatelný botičky netlačí a ortopedické tvarování balerín zaručí zdravý vývoj dětské nožičky. Akupresurní vzorek ve výstelce napomáhá správnému prokrvování chodidel. Dětské baleríny Crocs neudělají ostudu ani při sportovním využití či v kombinaci s šaty nebo sukýnkou.

Crocs Lina Flat Kids

Crocs Lina Flat Kids

Rozkošné balerínky, že? Jedna vedle druhé se ale nebudou ocitat příliš často: Vaše princezny v nich nejspíš budou pelášit po školních chodbách, točit se v trávě v piruetách a přeskakovat letní louže (což se ne vždy podaří). Nebojte, střevíčky jim na nohou budou spolehlivě držet, lehký materiál odlehčí jejich pohybovým kreacím a očistit ho je naprostá hračka.
od 759 Kč
-11 %
Crocs Keeley Springtime Flat PS

Crocs Keeley Springtime Flat PS

Baleríny Crocs Keeley SPpringtime Flat PS jsou pro všechny holčičky, které se chtějí líbit a být šik. Díky pásku na nártu bezpečně drží a jsou velmi pohodlné.
999 Kčod 899 Kč
-38 %
Crocs Eve Sparkle Flat

Crocs Eve Sparkle Flat

Crocs Eve Sparkle Flat baleríny jsou vhodné pro formální využití. Tyto baleríny vyzdvihuje její jiskřivý, třpytivý povrch. Tyto baleríny Vám zpříjemní každé pracovní jednání, večírek nebo třeba i divadlo.
1 159 Kčod 719 Kč