Dětské holínky Crocs

Dětské holínky Crocs jsou ortopedicky tvarované a vhodné i pro nejcitlivější dětskou nožku. Holínky jsou odpružené, velmi dobře se nazouvají a vyzouvají, jsou veselé, "hravé". Díky nepromokavému materiálu Croslite™ zůstanou nožky neustále v suchu. Dětské holínky Crocs jsou tou nejlepší volbou do bláta a do deště.

-17 %
Crocs Crocband Jaunt Kids

Crocs Crocband Jaunt Kids

Holinky Crocs Crocband Jaunt Kids jsou tou nejlepší volbou do bláta a do deště. Materiál Croslite je lehounký a super pohodlný, nepromokne a snadno se udržuje.
1 159 Kčod 970 Kč
BubblegumFuchsiaNavySea BlueYellow
-15 %
Crocs Rain Boot dětské

Crocs Rain Boot dětské

Holínky Crocs Rain Boot Kids jsou nepropustné, odlehčené a ortopedicky tvarované. Díky praktickému střihu se snadno nazouvají a vyzouvají. Udržujte děti v suchu i za sychravého počasí!
999 Kčod 859 Kč
BubblegumCarnationFuchsiaGrass GreenNeon PurplePoolRedSea BlueVolt GreenYellow
-37 %
Crocs Handle It Sea Life Boot

Crocs Handle It Sea Life Boot

Dětské holínky Crocs Handle It Sea Life Boot K jsou vhodné pro každý deštivý den v suchu a s úsměvem. Je po deštivém dnu a Vaše děti chtějí jít ven a Vy moc dobře víte, že budou chtít projít každou louží? S těmito holínky to nebude problém.
1 159 Kčod 740 Kč
Electric BlueRaspberry
Crocs Bump It Boot

Crocs Bump It Boot

Crocs Bump It Boot holínky, jsou ideálními boty pro děti. Znáte dítě, které po dešti neproběhne louží či blátem? V těchto holínkách budou dítka neustále v suchu.
od 1 199 Kč
Electric Blue/OysterCandy Pink/OysterYellow/OysterNavy/Oyster
-7 %
Crocs Bump It Batman Boo

Crocs Bump It Batman Boo

Holínky Crocs Bump It Batman Boo jsou určeny pro obdivovatele Batmana. Tak jako Batmana nezastaví a neovlivní počasí, tak ani Vaše děti se nebudou dešti bránit! Díky příjemnému a lehkému materiálu s nimi budou Vaše děti létat z místa na místo.
1 620 Kčod 1 520 Kč
-7 %
Crocs Bump It Graphic Boot

Crocs Bump It Graphic Boot

1 469 Kčod 1 369 Kč
Cerulean Blue/MultiOcean/Multi
Novinka
Tip
Crocs Handle It Graphic Boot K

Hledat

Kategorie

Filtry

Ceny

740 Kč1 520 Kč

Barva

Velikost

Zrušit filtry