Outdoorová obuv

-51 %
TREK Forest

TREK Forest

Jak na trek, outdoor, tak na normální denní nošení po městě Každé město má svůj zdroj hrdosti. Představte si obuv značky Trek. TREK znamená cestu. Každý z nás má tu vlastní. Vyrábíme cestu k úspěchu, k novým výškám a cílům, za něž stojí zato bojovat. Naším posláním je poskytovat lidem svobodu a pohodlí bez ohledu na přírodní podmínky. Našim cílem je vyrábět kvalitní obuv, která respektuje nejlepší tradice zpracování obuvi. Obuv Trek je vyrobena z materiálů vyrobených v Rusku. Jedná se o vysoce kvalitní obuv vyrobenou z jednodílné originální kůže, která má tloušťku 2,0 mm a vodotěsnou membránou Weatherproof. Podle testů je embosovaná protiskluzová podešev z termoplastu (TPE) charakterizovaná odolností proti mrazu do 50 stupňů a má vysoký koeficient tření. Zpevněná pata a špička, stejně jako vyztužující prvky na bocích bot poskytují dodatečnou ochranu chodidla. Hypoalergenní, antibakteriální a anatomická vnitřní stélka zachovává teplo a pohodlí.
2 999 Kčod 1 499 Kč
Výprodej
-54 %
TREK Andes

TREK Andes

TREK Andes je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort a funkčnost, jelikož se jedná o model, který se používá do středně těžkého terénu. Z modelů pro outdoor je to nízký kotník bez ochranného okopu. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk ve výši 3 %. Model Andes obsahuje 11 % zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. TREK Andes na noze vypadá opravdu hezky. Svršek je z broušené nebo hladké kůže. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
3 199 Kčod 1 499 Kč
BlackBlack NavyBlack/BlueBrown/YellowDark BrownDark Purple GreyDark Purple Grey/YellowYellow/BrownBlack/RedBrown
Výprodej
-34 %
TREK Hiking

TREK Hiking

TREK Hiking je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort a hlavně funkčnost, jelikož se jedná o model, který se používá do těžkého terénu. Z modelů pro outdoor je to vysoký kotník bez ochranného okopu. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk ve výši 3 %. Model Hiking obsahuje 11 % zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. TREK Hiking má barvu, která velice krásná na noze. Svršek je z broušené nebo hladké kůže. Model Hiking je konstruován do teplot až –25 stupňů Celsia. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
2 999 Kčod 1 999 Kč
Dark GrayOrange/BlackDark Gray/BlackGray Brown/BrownBlack/Dark GrayLight BrownPurple-black/Dark GrayBrown
Výprodej
-38 %
TREK Fiord

TREK Fiord

TREK Fiord je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort a funkčnost, jelikož se jedná o model, který se používá do středně těžkého terénu. Z modelů pro outdoor je to středně vysoký kotník s ochranným okopem na přední části obuvi. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk ve výši 3 %. Model Fiord obsahuje 11 % zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. Model TREK Fiord 11 má barvu, která je naprosto univerzální. Svršek je z broušené nebo hladké kůže. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
3 199 Kčod 1 999 Kč
BlackBlack/BlueLight BrownBlack/Dark GrayBrown/BlackYellow/Light GreyBlack/RedBrown
-58 %
TREK Turist

TREK Turist

TREK Turist je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort a hlavně funkčnost, jelikož se jedná o model, který se používá do těžkého terénu. Z modelů pro outdoor je to vysoký kotník bez ochranného okopu. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk ve výši 3 %. Model Turist obsahuje 11 % zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. TREK Turist má barvu, která velice krásná na noze. Svršek je z broušené nebo hladké kůže. Model Turist je konstruován do teplot až –25 stupňů Celsia. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
3 499 Kčod 1 499 Kč
BlackBlack/BlackDark BrownLight BrownDark Brown/BlackDark OliveBlack/ CharcoalDark Gray Navy
Výprodej
-46 %
TREK Viking

TREK Viking

TREK Viking je kotníkový model vyrobený z kvalitních kožených materiálů. U tohoto modelu se klade veliký důraz na komfort a hlavně funkčnost, jelikož se jedná o model, který se používá do těžkého terénu. Z modelů pro outdoor je to vysoký kotník bez ochranného okopu. Tento model má speciální membránu Weatherproof, která je specifická tím, že se kombinuje moderní technologie s tradičním zpracováním kožených materiálů. Klasická kůže, která se používá při zpracování obsahuje zbytkový tuk ve výši 3 %. Model Viking obsahuje 11 % zbytkového tuku. Díky tomu se kůže chová přirozeně a nepustí vodu dovnitř obuvi. TREK Viking má barvu, která velice krásná na noze. Svršek je z broušené nebo hladké kůže. Model Viking je konstruován do teplot až –25 stupňů Celsia. Obuv má anatomickou stélku s klenbou.
3 699 Kčod 1 999 Kč
BlackBlack/BlackBlack/BlueDark BrownBlack/Dark GrayLight BrownBlack/RedBrown