Pánské pantofle Crocs

Pánské pantofle Crocs jsou ultralehké a díky materiálu Croslite super pohodlné a ortopedicky tvarované. Pantofle mají pásek po obvodu celé boty a nabízí se ve spoustě barev, takže si vybere každý. Pánské pantofle Crocs mají všestranné využití, a proto jsou tyto boty jsou zkrátka takový malý sen.

-17 %
Crocs Crocband I

Crocs Crocband I

Nazouváky Crocs Crocband jsou právě ty, ve kterých se budete cíti skvěle. Pásek mají po obvodu celé boty a nabízí se ve spoustě barev, takže si vybere každý. Jsou vyrobeny z materiálu Croslite.
1 499 Kčod 1 249 Kč
Cerulean Blue/OysterFlame/WhiteUltramarineGraphite/WhiteNeon Purple/Candy PinkGraphite/Grass GreenCerulean Blue/PepperVarsity Blue/BlackOcean/WhiteOnyx/Volt GreenCharcoal/OceanRedVolt Green/Varsity BlueEspresso/KhakiConcrete/ChartreuseWhiteNavyBlackCerulean Blue/NavyDusty Olive/KhakiForest/StuccoPomegranate/WhiteKhaki/EspressoIce BlueStucco/MelonLight Grey/NavyNavy/Volt GreenParty PinkPepperVibrant VioletPearl Pink/Wild OrchidDark/StuccoGarnet/WhiteParadise Pink/IrisChanbray Blie/Paradise PinkIce Blue/WhiteForest Green/Slate GreyNew Mint/Tropical TealWhite/Blue Jean
-2 %
Crocs Yukon

Crocs Yukon

Nazouváky Crocs Yukon mají vrchní část z kůže. Jsou vyrobeny z materiálu Croslite, proto nekloužou, jsou antibateriální a podporují klenbu nohy.
1 520 Kčod 1 490 Kč
BlackChocolateKhaki/Brown
-10 %
Bistro Pro Clog

Bistro Pro Clog

Nazouváky Crocs Bistro Pro Clog jsou vhodné pro práci v gastronomii nebo službách. Se speciální protiskluzově upravenou podrážkou a ortopedickým tvarováním stélky vyhovují nárokům na pracovní obuv určenou k celodennímu nošení. * protiskluzový vzorek podrážky * navrženo speciálně pro zaměstnance restaurací, nemocnicí apod. * patentovaný materiál Croslite pro maximální lehkost a pohodlí * masážní lůžko boty a podpora klenby * snadné nazouvání/vyzouvání * snadné čištění, rychlé vysušení * zadní pásek pro fixaci nohy
1 849 Kčod 1 669 Kč
BlackBlack
-26 %
Crocs Classic Realtree

Crocs Classic Realtree

Nazouváky Crocs Classic Realtree jsou tu pro všechny milovníky klasického tvaru botů Crocs, kteří chtějí splynout s přírodou. Milujete klid a ten největší relax je pro Vás procházka lesem či nekonečnou loukou? Jedině tak vypnete a načerpáte novou energii? Tak to budete tvořit s nazouváky ideální dvojici.
1 199 Kčod 899 Kč
-5 %
Crocs CB Star Wars Boba Fett Clog

Crocs CB Star Wars Boba Fett Clog

Nazouváky Crocs CB Star Wars Boba Fett Clog dávejte najevo při každém kroku lásku k pohodlí a Star Wars. Jsou vhodné pro milovníky klasického tvaru botů Crocs inspirováno grafikou Boba Fetta.
1 599 Kčod 1 520 Kč
-36 %
Crocs Crocband Batman vs. Superman

Crocs Crocband Batman vs. Superman

Nazouváky Crocs Crocband Batman vs. Superman jsou určeny pro obdivovatele superhrdinů, klasického tvaru a lehké chůze. Nemůžete se rozhodnou, kterému z uvedených hrdinů fandíte? Žadný problém! Využijte Námi nabízené řešení.
1 620 Kčod 1 049 Kč
-8 %
Crocs Offroad Sport Clog

Crocs Offroad Sport Clog

Nazouváky Crocs Offroad Sport Clog jsou ideální volbou na aktivní dovolenou. Velkou předností této boty je nastavitelný zadní pásek pro fixaci nohy.
1 299 Kčod 1 199 Kč
Espresso/WalnutBlack/Graphite
-33 %
Crocs Swiftwater Clog

Crocs Swiftwater Clog

Pánské nazouváky Crocs Swiftwater Clog jsou ideálním společníkem do jakéhokoliv terénu. Skvělé do deště, práci na zahradě a procházky do přírody.
1 459 Kčod 989 Kč
-30 %
Crocs Yukon Mesa Clog

Crocs Yukon Mesa Clog

Nazouváky Crocs Yukon Mesa Clog jsou další do Vaší sbírky Yukonů. Vrchní část boty je vyrobena z kůže a zbytek boty je vyroben z materiálu Croslite.
1 620 Kčod 1 150 Kč
Navy/NavyKhaki/EspressoBlack/BlackEspresso/Espresso
Tip
Doporučené
Novinka
Pánské Pantofle
-15 %
Crocs Classic Holiday Clog

Crocs Classic Holiday Clog

1 159 Kčod 990 Kč

Hledat

Kategorie

Filtry

Ceny

499 Kč1 669 Kč

Barva

Velikost

Zrušit filtry