Pánské tenisky Crocs

Pánské tenisky Crocs jsou velmi pohodlné, lehké, ortopedicky tvarované a komfortní. Materiál Croslite se plně přizpůsobí tvaru chodidla a zajišťuje maximální pohodlí při všech aktivitách během dne. Pánské tenisky Crocs mají všestranné využití, a proto jsou tyto boty jsou zkrátka takový malý sen.

-11 %
Crocs Crocs Kinsale Lace-up

Crocs Crocs Kinsale Lace-up

Pánské tenisky Crocs Kinsale Lace-up jsou velmi pohodlné, vhodné pro všechny všední i nevšední dny. Potřebujete pohodlnou a lehkou obuv na víkendové chatování? Nebo jen tak na cárání po městě? Tyhle boty jsou Vašim řešením!
2 525 Kčod 2 252 Kč
Navy/Light GreyBlack/Pearl White
-13 %
Crocs Norlin Slip-On Men's

Crocs Norlin Slip-On Men's

Pánské tenisky Crocs Norlin Slip-On Men's jsou jedinečnou nabídkou pro milovníky mokasín v teniskovém stylu. Nákupy či běžný pracovní den bude pro Vás o to pohodlnější!
1 620 Kčod 1 420 Kč
-3 %
Crocs Swiftwater Hiker

Crocs Swiftwater Hiker

Crocs Swiftwater Hiker tenisky jsou ideální boty pro každodenní využití. Túry v přírodě či po městě, blbnutí u vody, nebo procházka se psem bude o to zábavnější!
2 500 Kčod 2 425 Kč
Black/GraphiteEspresso/Walnut
-5 %
Crocs Kinsale Static Slip-on M

Crocs Kinsale Static Slip-on M

2 199 Kčod 2 099 Kč
Speciální nabídka
-45 %
Crocs CitiLane Roka Slip-on Men's

Crocs CitiLane Roka Slip-on Men's

1 620 Kčod 899 Kč
Crocs LiteRide Pacer M

Crocs LiteRide Pacer M

Aerodynamické tenisky kombinují nejpohodlnější materiály značky Crocs, abyste se mohl absolutně uvolnit. Nesmírná měkkost a lehkost prodyšného modelu LiteRide je dokonalým osobním trenérem pro zahřátí před work-outem či protažení po něm. Vsaďte na mistry svého oboru, v nichž si po tréninku rád přidáte procházku.
od 1 799 Kč