Unisex žabky Crocs

-16 %
Crocs Crocband Flip

Crocs Crocband Flip

Žabky Crocs Crocband Flip jsou vyrobeny z materiálu Croslite, který je antimikrobiální, ortopedický, tvarovatelný a lehounký. Proto jsou Crocband Flip pohodlné i při dlouhodobém nošení. Snadno se udržují, stačí je opláchnout nebo otřít.
899 Kčod 759 Kč
GraphiteBlackCandy PinkConcrete/ChartreuseFuchsia/BubblegumLemon/BlackLimeRedOcean/BlackOcean/NavyYellowVolt Green/WhiteWhiteGraphite/Light GreyKhaki/EspressoOcean/Electric BluePepper/WhiteUltraviolet/Vibrant VioletNavy
-11 %
Crocs Crocband LoPro Flip

Crocs Crocband LoPro Flip

Žabky Crocs Crocband Flip LoPro je módním kouskem, který doladí Váš outfit k dokonalosti! Stačí se na ně podívat a představit si je na nohou.
999 Kčod 899 Kč
-36 %
Crocs Classic Flip

Crocs Classic Flip

Žabky Crocs Classic Flip je lehký, univerzální model, který lze jednoduše a rychle využít za jakékoliv situace. Pěnový polštář zaručí Vašim chodidlům jedinečné pohodlí. Zažijete s nimi určitě mnoho zábavy. Vyberte si z mnoha barevných variant.
699 Kčod 449 Kč
BlackNavyBlack
-11 %
Crocs Crocband Gallery Clog

Crocs Crocband Gallery Clog

Nejoblíbenější model značky Crocs se pěkně vybarvil, ale nechává vám ještě dostatek bílého prostoru na to, abyste se inspirovali a den vybarvili podle svého gusta. * patentovaný materiál Croslite™ pro maximální lehkost a pohodlí * masážní lůžko boty a podpora klenby * snadné nazouvání/vyzouvání * snadné čištění, rychlé vysušení * zadní pásek pro fixaci nohy
1 399 Kčod 1 249 Kč